Rezervasyon Hattı +90 242 642 00 42
ONLINE REZERVASYON

Teslimat İade Koşulları

TESLIMAT - İADE KOŞULLARI

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİNDE GEÇEN İPTAL-İADE POLİTİKASI;

Madde 3- Cayma Hakkı:

TÜKETİCİ, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası içiniş bu sözleşme geçerli olduktan itibaren 7 gün içinde İNORTAŞ TURIZM A.Ş.. ‘ye e-mail yolu ile bildirimde bulunarak 200,00 TL işlem ücreti ödemek koşulu ile cayma hakkına sahiptir. Bildirimi takip eden 15 iş günü sonunda hizmet bedeli TÜKETİCİ ‘ye iade edilir. Erken rezervasyon ve bayram, sömestre gibi özel dönem hizmetleri bu kapsamın dışındadır. Özel dönemlere gelen rezervasyonlar da madde 4 esas alınır.

Madde 4 - İptal – Devir - Değişiklik

4,1 -TÜKETİCİ, cayma hakkını süresi içerisinde kullanmamasına rağmen hizmetin başlamasından 7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde hizmet bedelinin %35 'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını İNORTAŞ TURİZM. A.Ş. ‘ ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Bu koşul erken rezervasyon iptal güvence paketi alındığında geçerli değildir.

4,2 -TÜKETİCİ ‘nin tarih değişiklikleri iptal hükmünde olup hizmetin değişiklik tarihindeki fiyatları geçerlidir.TÜKETİCİ doğacak farkı İNORTAŞ TURIZM  TİC. A.Ş.‘ e ödemekle yükümlüdür.

4,3 -TÜKETİCİ ‘nin, kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük engel olan rahatsızlıkları/ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır.

4,4 -TÜKETİCİ, tüm değişiklik taleplerinde İNORTAŞ  TURİZM TİC. A.Ş. ‘ e işlem ücreti olarak 200 TL (İkiyüz Türk Lirası) ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

4,5 TÜKETİCİ, hizmeti başlangıcından 7 gün evvel yazılı bildirmek kaydıyla istediği kişiye devredebilir. Doğan tüm masraflardan devreden ve devralan sorumludur.

4,6 TÜKETİCİ ‘nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirakini yazılı olarak bildirmemesi halinde, İNORTAŞ TURİZM TİC. A.Ş., TÜKETİCİ adına yapılmış tüm hizmetleri 24 saat sonra iptal edebilir. TÜKETİCİ ‘ye herhangi bir ücreti iadesi yapılmaz.